ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ «ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΓΙΑ ΕΝΤΑΞΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ Η/ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ» (2)

Παρακαλούνται οι Διευθύνσεις Εκπαίδευσης της περιοχής ευθύνης του 1ου Π.Ε.Κ 다운로드. Θεσσαλονίκης να ενημερώσουν τους αναπληρωτές εκπαιδευτικούς της Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης  που έχουν προσληφθεί για το «Πρόγραμμα εξειδικευμένης εκπαιδευτικής υποστήριξης για ένταξη μαθητών με αναπηρία ή/και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες», των Αξόνων Προτεραιότητας 1, 2 και 3 του Επιχειρησιακού Προγράμματος «Εκπαίδευση και Δια Βίου Μάθηση» Α΄ και Β΄ Φάση και εργάζονται  σε σχολεία της εκπαιδευτικής τους περιφέρειας να υποβάλουν αίτηση συμμετοχής για το συγκεκριμένο πρόγραμμα το αργότερο έως την Παρασκευή 15 Μαρτίου 2013 και ώρα 2 μ.μ, ηλεκτρονικά στη διεύθυνση apekthes@otenet windows 필수 패키지 2012.gr ή με fax στο 2310 932861 포터블 우분투 다운로드.

Περιγραφή Αρχείου Αρχείο
ΑΙΤΗΣΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ