ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΕΣ

Οι Επιμορφωτές/τριες υποχρεούνται να καταθέσουν την  εισήγηση τους για κάθε επιμορφωτική ώρα σε έντυπη ή σε ηλεκτρονική μορφή 다운로드. Η μορφή της εισήγησης θα πρέπει να γίνει σύμφωνα με το πρότυπο_εισήγησης 닷넷프레임워크 2.0. Οι εισηγήσεις σε ηλεκτρονική μορφή θα πρέπει να είναι έγγραφα του Microsoft Word (μορφή .doc) και να αποστέλλονται στην ηλεκτρονική διεύθυνση του 1ου ΠΕΚ  Θεσσαλονίκης (apekthes@otenet.gr) 다운로드. Το όνομα του αρχείου να είναι της μορφής ΕπώνυμοΕισηγητή_ΘΕ_Αριθμός ΘΕ.doc 유틸리티 다운로드. Στο email να αναγράφεται η σύμφωνη ή μη γνώμη του Επιμορφωτή /τρια για την ανάρτηση της Εισήγησης στην ιστοσελίδα του 1ου ΠΕΚ Θεσσαλονίκης 롤 엘로버디.

Όσοι Επιμορφωτές /τριες επιθυμούν μπορούν να καταθέσουν και αρχείο παρουσιάσεων προς ανάρτηση στην ιστοσελίδα του 1ου ΠΕΚ Θεσσαλονίκης

Επισυνάπτεται το επίσημο εκπαιδευτικό υλικό του Υπουργείου Παιδείας

Περιγραφή Αρχείου Αρχείο

Πρότυπο Εισήγησης